Referencje

Opinie o nas

 1. Monika napisał(a):

  Szukaliśmy dobrego zespołu na własne wesele i znaleźliśmy. Super współpraca, kultura, zaangażowanie. Polecamy Monika i Przemek.

 2. Marcin napisał(a):

  BARDZO POCHWALAM ZESPÓŁ. BYŁEM JAKO GOŚĆ A TEŻ JESTEM MUZYKIEM. WYKONALIŚMY RAZEM NA PROŚBĘ PAŃSTWA MŁODYCH UTWÓR ” EVERY BREATH YOU TAKE” DZIĘKI JESZCZE RAZ. JAKO ZESPÓŁ FENOMEN, MUZYCY,.. ZAWODOWCY.

 3. Jakub napisał(a):

  Fajnie się bawiłem. Pozdrawiam gorąco – Jakub

 4. Kasia napisał(a):

  Ja zwróciłam uwagę na trzy najistotniejsze rzeczy:
  Po pierwsze to repertuar – na weselach byłam wiele razy, ponieważ mam dużą rodzinę… grały różne zespoły czy nawet DJ. I na żadnym z tych wesel nie tańczyło mi się tak dobrze i tak super… jak przy Was. Na prawdę macie super piosenki, czysto wykonane… nic nie przeszkadza w odbiorze.. sama przyjemność.
  Po drugie to krótkie przerwy – parę minut i znów można tańczyć… co jest ważne bo zabawa się nakręca.
  Po trzecie to – integracja. Umiecie prowadzić imprezę.. każdy się dobrze czuje i fajnie bawi.. Ja się w Was zakochałam. 😀
  Polecam.

 5. Dylan napisał(a):

  I was guest at my friend Tomek’s wedding. The ShowTime band simply was beyond words. Amazing group of musicians that gets everyone up and dancing!

 6. Wiktoria i Robert napisał(a):

  Chłopaki i dziewczyno! Jesteście niesamowici! DZIĘĘĘĘĘĘĘKUJEEEEEEMY! Na prawdę.. jak i na żywo tak teraz.. było idealnie ! Dziękujemy i będziemy polecać.. super zespół i nigdzie lepszego nie znajdziecie bo my szukaliśmy bardzo długo i trafiliśmy idealnie! :)))))))))))))))))) PROFESJONALIŚCI.

 7. tomek napisał(a):

  Graliście na imprezie sylwestrowej na której byłem. Niewiele pamiętam z tego wieczoru 🙂 ale zapamiętałem, że grane było nieźle. Polecam 🙂

 8. Piotrek napisał(a):

  ekipa pierwsza klasa! 😀 😀 😀 Chłopaki dają czadu i to ostro a ta cudowna dziewczyna ma niebiański głos! extraaaaaaaaaaaa ! Pozdro – Starszy Piter 03.09.2016r. Do następnego chłopaki! gracie u mnie na 1000000000000000% !!!

 9. Bartosz napisał(a):

  Zespół znakomity, nietuzinkowy. Na weselu nie robią huku jak to do tej pory miałem okazję doświadczać tylko wszystko jest czytelne i przede wszystkim wokal – rozumie się każde zaśpiewane słowo. Gra na instrumentach również niczego sobie. Fajna kapela weselna.

 10. Hubert i Wiktoria napisał(a):

  Wybór zespołu -> strzał w dziesiątkę 🙂 Polecamy i zarazem dziękujemy, bo było tak jak chcieliśmy! 🙂
  Pozdrawiamy
  28.05.2016
  Hubert i Wiktoria 🙂

 11. Karol napisał(a):

  Decyzja związana z wyborem zespołu to był trafny wybór! Bawili goście rewelacyjne.. Grali różnorodne utwory, ale również ogromnym plusem była ich umiejętność prowadzenia oczepin a nie ukrywam, że było to dla nas ważne.. Zabawy oryginalne, bezpieczne a przy tym zabawne i kulturalne.
  Pozdrawiamy. :]

 12. Anna i Jarek napisał(a):

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Jako rodzice wiemy, że wybranie Państwa było bardzo dobrą decyzją. Bardzo sympatyczni ludzie, wszystko można ustalić, bez żadnych problemów. Na co jeszcze zwróciłam uwagę to, że nie piją alkoholu co dla nas jest podstawą dobrego zespołu, który poważnie traktuje swojego klienta. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów!
  Wesele Marysi i Michała 06.08.2016

 13. Weronika i Michał napisał(a):

  Jesteśmy dumni, z tego, że to właśnie nam udało się natrafić na tak nie banalny zespół. Empatyczni i utalentowani. Repertuar dopasowany do każdego. Zespół po prostu gra z pasją a to się ceni 😉 POLECAMY z czystym sumieniem 🙂 23.07.2016r

 14. Natalia napisał(a):

  zespół .. no cóż, nic dodać nic ująć. Nasze wesele dzięki zespołowi Show Time było wyjątkowe. Muzyka na weselu jest czymś najważniejszym zaraz po państwu młodych oczywiście, także bez nich wesele by się nie udało. Grają bardzo profesjonalnie, każdy kolejny utwór był na wysokim poziomie wykonawczym… goście chwalili no cóż to tyle :))) DZIĘKUJEMY WAM PO PROSTU 😊 pozdrawiamy Natalia i Piotr

 15. Mariusz napisał(a):

  Zespół super, pozdrawia Mariusz z Płocka!
  Jeszcze raz dziękuję za piosenkę ” Get lucky “! Polecam zespół.

 16. Asia&Tomek napisał(a):

  Zespół z klasą. Sympatyczni, kulturalni, poziom muzyczny na najwyższym poziomie.. w dodatku nie piją alkoholu. Profesjonaliści. Super zabawa i konferansjerka. Z czystym sumieniem śmiało polecamy.
  Asia& Tomek

 17. Sandra napisał(a):

  Dzięki za waszą pomoc i serdecznie dziękujemy. Na pewno będziemy polecać na przyszłość!

 18. Mateusz napisał(a):

  Witamy Serdecznie, Chcemy podziękować My jak i goście jesteśmy jeszcze pod wrażeniem. Spełniliście wszelkie nasze oczekiwania muzyczne na weselu.Tylko profesjonaliści tak potrafią! 🙂

 19. Ania napisał(a):

  Polecamy bardzo gorąco – rozpisywała się nie będę – to zawodowcy.
  Pozdrawiamy Ania i Robert
  19.09.2015r.